Wykonujemy również pinsy metalowe 3d zalewane żywicą. Produkcję możemy wykonać już od 50*/100 sztuk.  

Naklejka drukowana jest cyfrowo na folii jako pełny kolor CMYK, wycinana i zalewana żywicą. Końcowy etap to klejenie naklejek do podkładów i pakowanie. Uzyskujemy ciekawy gadżet z naszym logotypem / reklamą, który w dyskretny sposób zareklamuje naszą firmę/logo lub produkt. 

Podkłady możemy wykonać z następujących metali:
- mosiądz - kolor stare złoto 
- alpaka - kolor srebrny 

Pinsy metalowe zalewane żywicą 3d akrylem herby do klapy

Oprócz standardowego zapięcia typu motylek (sztyft / gwoździk + zatyczka  / butterfly / eurozapięcie) - za dopłatą możemy zamontować do wpinek zapięcie magnetyczne dwuelementowe (jeden element mocujemy na stałe do wytłoczonego elementu - a drugi służy jako zapięcie), oraz przy większych pinsach możemy zamontować agrafkę (min. wielkość pina to ok. 25-30 mm).

Posiadamy kilkadziesiąt gotowych matryc - za dopłatą możemy wykonać indywidualną wielkość / kształt 

Więcej szczegółów i zdjęć zapięć na naszej dedykowanej stronie www.przypinki.eu   

Inne zamiennie stosowane nazwy: pinsy z żywicą, wpinki w klapę marynarki, wpinki z herbem miasta, zapinki do klapy, pinsy 3d zalewane żywicą producent, producent pinsów 3d do klapy marynarki, producent pinsów metalowych 3d z naklejką, wpinki 3d zalewane, pinsy zalewane żywicą producent, pinsy 3d producent, pinsy z naklejką 3d producent, pinsy metalowe zalewane producent, znaczki metalowe zalewane żywicą, znaczki metalowe 3d 

*Nakład 50 sztuk wykonujemy jeżeli mamy dane podkłady wyprodukowane już na magazynie. W pozostałych przypadkach min. nakład to 100 sztuk. 

Szybki kontakt: biuro@ihg.pl, tel. 122810086, tel. 122637203

­