Produkujemy pinsy metalowe zalewane żywicą - 3d w wersji z ramką. Produkcję możemy wykonać już od 50*/100 sztuk.  

Przy tej technice naklejka zalewana żywicą jest wklejana w przetłoczenie w podkładzie - gotowy pins posiada wówczas efektowną ramkę. Zaletą tej techniki jest możliwość drukowania w pełnym kolorze małych elementów których nie da się wykonać techniką tłoczenia. Dodatkowo jest to technika tańsza od pinsów tłoczonych. 

Pinsy metalowe zalewane zywica z ramka 3d akrylem

Standardowo podkład możemy wykonać z następujących metali:
- mosiądz - kolor stare złoto 
- alpaka - kolor srebrny 
- miedź - kolor brązowy / czerwonawy
- miedź czerniona - uzyskamy kolor grafitowy / prawie czarny 

Jak w przypadku pinsów tłoczonych oprócz standardowego zapięcia typu motylek (sztyft / gwoździk + zatyczka  / butterfly / eurozapięcie) - za dopłatą możemy zamontować do wpinek zapięcie magnetyczne dwuelementowe (jeden element mocujemy na stałe do wytłoczonego elementu - a drugi służy jako zapięcie), zapięcie śrubka z nakrętką (gwint śrubki ma ok. 3 mm średnicy) oraz przy większych pinsach możemy zamontować agrafkę (min. wielkość pina to ok. 25 mm).

Posiadamy kilkadziesiąt gotowych matryc - za dopłatą możemy wykonać indywidualną wielkość / kształt 

Więcej szczegółów i zdjęć zapięć na naszej dedykowanej stronie www.przypinki.eu   

Zamiennie stosowane nazwy: producent pinsów metalowych z ramką, pinsy 3d z ramką producent, produkcja pinsów do klapy marynarki, pinsy z herbem do klapy, wpinki do klapy indywidualne na zamówienie, pinsy metalowe z ramką producent, wpinki w klapę producent, pinsy z metalu zalewane producent, znaczki metalowe z ramką producent, znaczki metalowe producent 

*Nakład 50 sztuk wykonujemy jeżeli mamy dane podkłady wyprodukowane już na magazynie. W pozostałych przypadkach min. nakład to 100 sztuk. 

Szybki kontakt: biuro@ihg.pl, tel. 122810086, tel. 122637203

­