Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości gadżetów reklamowych. Produkujemy - przypinki, badziki, pinsy, pinsy metalowe, naklejki 3d, kotyliony, czyściki do telefonów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy do druku offsetowego, cyfrowego oraz maszyny do wykonywania naklejek i magnesów zalewanych żywicą epoksydową tzw. naklejek/magnesów 3D.

Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane projekty.

Nasze działy specjalizują się w produkcji gadżetów reklamowych przypinek, buttonów, pinsów oraz breloków – znaczków z indywidualną grafiką. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejsze maszyny – nasze przypinki, pinsy i breloki charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i estetyki. Stosując m.in. cyfrowe maszyny poligraficzne firmy XEROX gwarantujemy żywą kolorystykę i odporność na warunki atmosferyczne.
Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą ilość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Są to ciekawe oraz tanie materiały reklamowe, które w sposób atrakcyjny eksponują Państwa logo.
Zamiennie stosowane nazwy dla przypinek – badziki, badge, plakietki, znaczki na agrafce.

Cały czas poszerzamy nasz asortyment dbając o wysoką jakość oraz zadowolenie naszych Klientów. Dla Agencji reklamowych oraz firm pośredniczących oferujemy korzystne warunki współpracy, rabaty oraz pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia!
Pełne dane naszej firmy: F.P.H.U. IHG, Zakrzowiec 216, 32-003 Zakrzowiec, NIP: 7952036285

Jesteśmy członkiem PIAP – Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych – www.piap.org.pl

Szybki kontakt: biuro@ihg.pl, tel. 122810086, tel. 122637203

­